Co inspiruje managera? A co powinno?

Każdy manager zna teorię GTD Getting Things Done– ale co ma do niej domino?
Dlaczego 4.44 a nie 5.00 rano?
Co Ty wiesz o zabijaniu… projektów?

Inspirujace artykuły to jest zdecydowanie to, czym zajmują się liderzy w wolnych chwilach. W Internecie, muszę przyznać, wiele jest jednak bylejakości i pseudo naukowych artykułów, które w gruncie rzeczy mają za zadanie tylko wypromować jakieś szkolenie pracowników, czy kolejnego coacha efektywności. Istnieje też na szczęście coś co mogę polecić z czystym sumieniem – Productive Magazine. Owszem, sam dla nich czasem piszę, ale i owszem – czytam, bo to ciekawe i świeże spojrzenie, dużo merytorycznej wiedzy i z pasją tworzony magazyn, który dodaje prawdziwą wartość dla każdego managera i jego zespołu.

Coaching efektywności zza biurka

Wystarczy Twoich kilka wolnych minut – Productive Magazine możesz czytać na niemal każdym urządzeniu:
- on-line (na komputerze i na każdym urządzeniu mobilnym)
- na iPhonie i iPadzie
- na urządzeniu z systemem Android

Crème de la crème

W każdym numerze inspirujący wywiad z guru produktywności, cenionym przedsiębiorcą, znanym bloggerem lub trenerem efektywności oraz 7 artykułów uznanych ekspertów, w tym interesujące case study. Tematy jak łatwo się domyśleć oscylują wokół szeroko pojętej produktywności i efektywności. Pióra lekkie a wiedza, w tym praktyczna – bogata. Czego chcieć więcej? Z każdym artykułem robisz sobie własne małe szkolenie z zarządzania sobą w czasie.

A może po japońsku?

Productive Magazine publikowany jest w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i japońskim. Języki w biznesie, rzecz ważna.

Wiem, że czytasz. Jak każdy manager, przedsiębiorca i każdy człowiek, który chce czerpać z życia jeszcze więcej satysfakcji. Wiem też, że w dzisiejszych, szybkich czasach trudno zaszyć się na parę godzin, nawet z najbardziej wartościową książką.

Twoja praca, aby była lepsza i Twoje życie, aby było szczęśliwsze, są warte tych chwil z artykułami w Productive Magazine!

Grzegorz Frątczak