Grzegorz Frątczak

Doświadczony trener biznesu, coach i menedżer z dyplomem MBA. Ekspert w CEO Solutions. Akredytowany trener w Ernst &Young Academy of Business oraz Brian Tracy International.

Występował w roli eksperta w Radio PiN, Radio ZET czy TOKFM. Publikuje jako ekspert do spraw produktywności i efektywności w Forbes, INFOR, biznes.onet.pl, egospodarka.pl, ProducitveMagazine i innych.

Na co dzień prowadzi szkolenia i treningi indywidualne z efektywności i produktywności osobistej i zespołowej. Szkolił m.in. w: ING, K2 Internet SA, Metlife Amplico, Getin Bank, Citi Handlowy i w wielu małych i średnich firmach.

O swoich szkoleniach zarządzania sobą w czasie mówi:

Z mojego dotychczasowego doświadczenia wynika, że większość osób dąży do poprawy efektywności poprzez udoskonalenie umiejętności zarządzania czasem, a także priorytetyzowania zadań. Problemem jest jednak to, że ludzie zwykle tracą motywację w trakcie wykonywania zadań. Moją rolą jest zadbanie, aby zrealizowali swoje cele. Po skończeniu szkoleń słyszę od nich, że dzięki temu czują, że ich satysfakcja z pracy zawodowej jest większa. Mają więcej wolnego czasu, który przeznaczają na rozwijanie swoich pasji i spotkania z najbliższymi. Czują się szczęśliwi i spokojni.

Prowadzi blog Subiektywnie o zarządzaniu czasem – projektantczasu.pl

Doświadczenie zawodowe

Od 2011: Trener, coach efektywności osobistej i zespołowej

2011-2012: Kierownik oraz twórca projektów: bezwzrokowo.pl i piskle.pl

Projekt dotyczył całościowego opracowania oraz wdrożenia portalu internetowego z kursem szybkiego, bezwzrokowego pisania na klawiaturze.

Zakres działań obejmował: stworzenie konceptu, opracowanie metodyki oraz koordynację prac wdrożeniowych.

5-letnie doświadczenie w LG Electronics m.in. jako  kierownik zespołu wdrożeniowego (dział telefonii komórkowej).

Zakres działań obejmował: zarządzanie projektami, koordynację komunikacji między poszczególnymi uczestnikami procesu (operatorzy, partnerzy), a także działania związane z optymalizacją oraz poprawą efektywności zespołu, prowadzenie szkoleń z zakresu zarządzania projektami, szkoleń produktowych oraz warsztatów związanych z innowacjami