Blog

Coach efektywności radzi: nie trać pieniędzy na bezproduktywne spotkania!

Ile u Ciebie kosztuje jednogodzinne spotkanie 10 menedżerów? Załóżmy że każdy zarabia 50 zł za godzinę. Jedno takie krótkie spotkanie jest więc wydatkiem na poziomie 500 zł. Ile takich spotkań jest w miesiącu? Są firmy, która stosują codzienne spotkania by zaktualizować status projektu. Każde z nich potrafi trwać ponad godzinę i w każdym, nierzadko bierze...
Więcej

Trener produktywności radzi: doceń listy zadań zanim będzie za późno!

Przeczytaj autentyczne wypowiedzi menedżerów z korporacji, którzy dzięki treningowi efektywności: „5 sił produktywności” osiągnęli wzrost wydajności w swoich zespołach o 50%! Wypowiedzi dotyczą jednego konkretnego tematu – list zadań. Porównaj, jak Ty je robisz. Skorzystaj z gotowych praktycznych rad, zaimplementuj rozwiązania podane na tacy.

Podpatrz, jak menedżerowie robią listy zadań dzięki szkoleniu 5 SIŁ PRODUKTYWNOŚCI

Codziennie tworzę listę...
Więcej

Jak coach produktywności walczy z natłokiem maili?

Jest sukces. Coaching efektywności przyniósł dobre efekty w obszarze wszechobecnego biurowego wyzwania, jakim jest odbieranie setek maili. Menedżerowie, którzy za moment zabiorą głos, odnieśli sukces. Przeczytaj więc co mają Ci do powiedzenia. Jak do tego doszli? Co zmienili w swojej komunikacji mailowej.

Zmień, tak jak oni obsługę odbierania maili!

„Najważniejsza dla mojej pracy jest walka z obecnością „online”...
Więcej