Kim jesteśmy

„Każdy z nas, jeśli tylko chce, jest w stanie zaprojektować to, w jaki sposób pracuje i żyje.”

Wierzymy, że jeśli coś nie działa, należy zrobić to inaczej. Wierzymy w to, że kluczem do satysfakcji osobistej jest skuteczność i efektywność. Wierzymy, że każdy z nas, jeśli tylko chce, jest w stanie zaprojektować to, w jaki sposób pracuje i żyje, by mieć czas na to na co chce.

Aby móc to osiągnąć trzeba zidentyfikować i zmienić swoje złe nawyki. Trzeba znaleźć sposób, dzięki któremu odzyskasz poczucie kontroli nad zadaniami i projektami, jakie masz do wykonania każdego dnia.

Takich sposobów poszukujemy razem na naszych coachingach i szkoleniach. Pracujemy z osobami indywidualnymi i grupami. Bazujemy na autorskich rozwiązaniach, które zostały przez nas przetestowane i udoskonalone tak, aby były maksymalnie skuteczne.

Nasza specjalizacja

  • poprawa efektywności osobistej i zespołowej;
  • implementacja całościowego systemu do zarządzania zadaniami, emailami;
  • nauka wdrażania nowych nawyków;
  • poprawa procesów i procedur w dziale/organizacji.

Z naszych doświadczeń wynika, że większość osób dąży do poprawy efektywności poprzez udoskonalenie umiejętności zarządzania czasem, a także priorytetyzowania zadań. Problemem jest jednak to, że ludzie zwykle tracą motywację w trakcie wykonywania zadań. Moją rolą jest zadbanie, aby zrealizowali swoje cele. Po skończeniu szkoleń słyszę od nich, że dzięki temu czują, że ich satysfakcja z pracy zawodowej jest większa. Mają więcej wolnego czasu, który przeznaczają na rozwijanie swoich pasji i spotkania z najbliższymi. Czują się szczęśliwi i spokojni.

Potrafimy pomóc w tym, aby 20% czynności przynosiła 80% efektów! Potrafimy pomóc Ci zaprojektować życie w taki sposób, aby efektem był Twój spokój, równowaga, satysfakcja i poczucie spełnienia.

Zespół ekspertów

  • Grzegorz Frątczak
    Doświadczony trener biznesu, coach i menedżer z dyplomem MBA. Doświadczony kierownik projektów informatycznych....
  • Eliza Jarmołowicz-Zalewska
    Certyfikowany Coach CoachWise™, trener i HR-owiec z ponad 8-letnim doświadczeniem zawodowym....