Radio PiN – Grzegorz Frątczak jako ekspert od wielozadaniowości

W audycji Agnieszki Horaczy „PiN Style” Grzegorz razem z prowadzącą rozmawiał m.in. o tym czy każdy z nas musi nabyć umiejętność wykonywania kilku rzeczy jednocześnie.      

Wielozadaniowość. Jak się tego nauczyć? I czy w ogóle można robić kilka rzeczy naraz DOBRZE? Gościem programu jest Grzegorz Frątczak, coach produktywności, trener, ekspert ds. zarządzania czasem.

 

Posłuchaj audycji: Grzegorz w „PiN Style”

 

O audycji Transformacja

Radio PiN to pierwsze w Polsce radio ekonomiczno-biznesowe. PiN, czyli Pieniądz i Nowoczesność – bo właśnie informacje o pieniądzach można znaleźć na antenie tego nowoczesnego i dynamicznego radia. Radio PiN ma wyrazisty charakter – to rozgłośnia ludzi interesujących się gospodarką, profesjonalistów, otwartych na świat i nowe trendy. Radio dobrego smaku, zamknięte dla taniej sensacji i neutralne politycznie.

Oblicze finansowo-biznesowe radia to przede wszystkim analizy dotyczące rynku finansowego, aktualne informacje z giełd polskich i zagranicznych, doradztwo w zakresie inwestycji.

W programie co pół godziny świeże i aktualne serwisy poświęcone głównie wydarzeniom ekonomicznym. Oprócz nich magazyny o giełdzie, bankach i usługach finansowych, motoryzacji, reklamie i kulturze. Nie brak także wywiadów i dyskusji ze znanymi osobistościami.

Archiwalne audycje PiN Style >>