Coaching i szkolenia

To, gdzie obecnie jesteś zawdzięczasz w dużej mierze tylko sobie. Twoja dotychczasowa determinacja i zaangażowanie pozwoliły Ci odnosić sukcesy. Czujesz, że możesz sprawić, aby Twoja praca i życie dawały Ci jeszcze więcej satysfakcji, jednak nie masz czasu, by przeanalizować, w jaki sposób osiągnąć równowagę. Czasem potrzebna jest jedynie zmiana perspektywy, oceny sytuacji. Czasami jednak współpraca wymaga większego zaanagażowania z Twojej strony.

Naszą rolą jest wesprzeć Cię w zmianie. Szeroko pojętej zmianie. Po przeanalizowaniu sytuacji, ocenimy czy w danym przypadku zmiana dotyczy jedynie wprowadzenia delikatnych modyfikacji Twojej pracy (wtedy pracujemy indywidualnie), czy być może konieczne jest przeszkolenie także Twoich podwładnych. Od lat wspieramy menedżerów w budowaniu efektywnych i produktywnych zespołów – chętnie pomożemy także Tobie.

Najczęściej pracujemy z klientami, którzy:

 • borykają się z brakiem czasu dla siebie czy rodziny
 • są sfrustrowani tym, ze nie realizują swoich ambitnych celów
 • są zmęczeni płaceniem wysokich kosztów związanych z realizacją celów

Takim klientom oferujemy coaching indywidualny lub szkolenia grupowe.

 

Coaching indywidualny:

 • projektowanie życia w taki sposób, aby efektem był Twój spokój,
 • równowaga, satysfakcja i poczucie spełnienia
 • poprawa efektywności osobistej i zespołowej
 • inspirowanie do wdrażania nowych nawyków, łamania stereotypów i kwestionowania zastałej rzeczywistości

Czym wyróżnia się nasz coaching?

W trakcie naszych spotkań i sesji kładziemy największy nacisk na koncentrację na PRAKTYCE. Zaproponowane rozwiązania wdrażamy w życie. Dzięki temu masz szansę się przekonać o ich skuteczności.

Zaczniesz być efektywny i skuteczny, a w konsekwencji osiągać swoje własne cele. Jeśli będziesz chciał rozszerzyć wiedzę, do czego zawsze zachęcamy, podamy Ci listę ciekawych lektur, a do tego dorzucimy garść filmów, które inspirują do podjęcia konkretnych działań.

Z nami nauczysz się wdrażać zmiany w życie, i tym samym zmieniasz swoje życie, a wiedza jest tylko miłym dodatkiem.

 

Szkolenia grupowe:

Oferujemy szkolenia z zarządzanie sobą w czasie, w tym:

 • nauka wdrażania nowych nawyków
 • poprawa efektywności osobistej i zespołowej
 • pomoc w określeniu sposobów radzenia sobie z wielozadaniowością
 • szlifowanie obszaru odpowiedzialności
 • delegowanie zadań do pracowników i podwykonawców
 • łamanie stereotypów, które ograniczają efektywność i skuteczność
 • zrozumienie jak działa umysł, by łatwiej i przyjemniej wdrażać zmiany
 • inspirowanie do poszukiwania założeń, które blokują efektywność i skuteczność osobistą

Korzyści ze szkolenia

 • Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zdobycia umiejętności związanych z zarządzaniem zadaniami i odzyskają kontrolę nad swoim dniem pracy.
 • Uczestnicy szkolenia zidentyfikują czynności operacyjne, podczas których do tej pory marnowali czas i nauczą się w jaki sposób efektywnie nim zarządzić. Dzięki temu realnie mogą zyskać nawet do 1 godzinny dziennie na realizację dodatkowych projektów lub pracę merytoryczną.
 • Uczestnicy szkolenia opanują umiejętności związane z planowaniem i organizacją czasu pracy, a także te związane z wprowadzaniem usprawnień w obszarze zarządzania projektami. W praktyce, dla firmy oznacza to zwiększenie liczby prowadzonych projektów bez konieczności angażowania dodatkowych zasobów.
 • Uczestnicy szkolenia nauczą się jak eliminować złą wielozadaniowość, co przyczyni się do wzrostu terminowości realizowanych projektów oraz kończenia ich w zaplanowanych budżetach. Dzięki sprawdzonym i prostym sposobom na zmniejszenie stresu, które uczestnicy będą mogli zastosować już następnego dnia, praca pod presją czasu przestanie odbijać się negatywnie zarówno na jakości samej pracy, jak i na relacjach w zespole.
 • Uczestnicy szkolenia poznają skuteczne metody wdrażania nowych i zmiany starych nawyków, co ułatwi im wprowadzanie zmian w życie i przyczyni się do wzrostu efektywności osobistej.

 

Jak pracujemy?

Najskuteczniejszą metodą wytworzenia oraz utrwalenia nowych nawyków jest wdrażanie ich pojedynczo, jeden po drugim. Z tego powodu trening, rozłożony jest w czasie, a jego przebieg dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Sesje odbywają się co 2-3 tygodnie. Każdy uczestnik szkolenia czy szkolenia z zarządzania czasem ma do wykonania zadania domowe, które pozwolą wytworzyć i opanować nowe nawyki, a także zapoznać się i przećwiczyć nowe metody zarządzania sobą w czasie.

Pierwsze spotkanie to przede wszystkim identyfikacja wyzwania czy problemu, z którym się zmagasz Ty lub Twoja firma. Ty mówisz, my słuchamy. Na podstawie twojej historii dobieramy najbardziej odpowiednie dla Ciebie techniki oraz dostosowujemy je do Twoich potrzeb.

W coachingu zazwyczaj zaczynamy od rzeczy, które dają najszybsze efekty, tak byś już nawet następnego dnia mógł dokonać zmiany, która pozwoli Ci oszczędzić czas i zmotywuje do podjęcia kolejnych działań związanych z poprawą efektywności. Następnie zaczynamy wdrażać rzeczy, które wymagają więcej czasu, pracujemy nad wyrobieniem odpowiednich nawyków, aby doprowadzić do trwałej zmiany na lepsze. Coaching zazwyczaj trwa około 7-8 spotkań po 2 godziny.
Oprócz indywidualnych sesji, masz do mnie dostęp poprzez telefon, email, skype…

W wersji grupowej trening ma program, który jest modyfikowany i dostosowywany w zależności od potrzeb firmy i poszczególnych uczestników.